Értesítés

Értesítjük a tisztelt szülőket, hogy a 2020/2021-es tanévre az iskolai étkezésre a bejelentkezési lap az iskola weboldaláról az alábbi linkre kattintva tölthető le: LETÖLTÉS Kérjük a szülőket, hogy a kitöltött nyomtatványokat szeptember 2-ig juttassák el a konyhavezetőnőhöz ímélben (jedalengyuluszaboa@gmail.com),vagy személyesen 7:00 – 14:00 óráig.

A nyomtatványhoz, ha van, csatolni kell a hűségkártya fénymásolatát is.

Az úgynevezett ingyenebéd 2020 decemberéig van érvényben.

Szeptembertől decemberig az iskolai étkezés költsége a következő:

30 € kaució + működési költségek, ami hűségkártya nélkül havonta 6€, hűségkártyával 3 €.

Tehát a tanulók ebédszámláján decemberig a következő összegnek kell lennie:

hűségkártya nélkül:30€ + 4 hónap x 6€ = 54€

hűségkártyával: 30€ + 4 hónap x 3€ = 42€

Kérjük a szülőket, hogy ellenőrizzék a számlaállásukat, és az ebédköltség hiányzó (vagy teljes) részét utalják át. A számlaállás megtekinthető a http://www.gastrods.sk/ oldalán.A bejelentkezéshez szükség van az egyedi azonosító kódra (variabilný symbol).

Az elsősök és a felső tagozat új tanulóinak szülei jelentkezzenek telefonon (0907 198 477) vagy személyesen, és kérjék az utaláshoz szükséges egyedi azonosító kódot (variabilný symbol).

Figyelem!

Értesítjük a szülőket, hogy 2021 januárjától újra fizetni kell az ebédért, és a fizetés módja és összege változni fog! További információk december elején.

NTUwM