»
A 2013-14 tanévben a következő versenyeken vettünk részt:

Szeptemberben:

az Atlantis Science Center  lévai intézetének rendezésében: Magyar hagyományaink,  címmel rendezett rajzversenyen iskolánk felső tagozatáról 28 diák vett részt.

Októberben :

24 felső tagozatos diák rajzát küldtük a segélyhívó telefonszámok ismeretével kapcsolatos országos rajzversenyre.

Szintén októberben vettünk részt :

Kedvenc gyümölcsöm című országos rajzversenyen melyre 37 tanuló alkotását küldtük.  Köztük Bertók Napsugár 6.c osztályos tanuló művét is, akit a zsűri szép elismerő oklevéllel díjazott, és értékes gyümölcslé csomaggal jutalmazott.

Novemberben:

az egész felső tagozat rajzot készített  Lezsák Sándor a Magyar Országgyűlés alelnöke által meghirdetett pályázatra: Így látom a Magyar Szent Koronát címmel. A meghirdetett pályázatra 1506 diák küldte be munkáját Európa több országából és a tengeren túlról is.

Iskolánk 53 tanulója kapott ez alkalomból személyes köszönőlevelet, és könyvjutalmat, köztük kiemelt jutalmat kapott iskolánk

8.b osztályos tanulója Lipovsky Georgina Luca kinek alkotását saját korcsoportjában a zsűri a legjobb 10 közé sorolta.

Márciusban:

a víz világnapja alkalmából 19 tanulónk rajzát küldtük Dunaszerdahely városa által rendezett kiállításra, amelyen

Vrábel Imre 9.b osztályos tanuló értékes díjat, elismerést kapott.

Az év folyamán iskolánk 6 tanulója részt vett az országos szinten megrendezett

Szinyei Merse Pál Rajz és Művészettörténeti Versenyen. A több hónapos kitartó alkotó és kutató munkát végezték:

Vaszký Olívia 5.b

Kollár Noémi 5.b

László Áron 6.b

Poloma Máté Pál 6.c

Baraňovská Kristína 7.a

László Mirjam 8.b osztályos tanulók.

A nagyon szoros verseny eredményeként iskolánkból

László Mirjam 8.b saját kategóriájában 2. Díjat nyert, és értékes jutalmakban részesült.

Minden kedves diákunknak, akik a versenyekben részt vettek és elismerésben részesültek

szívből gratulálunk, és további sok sikert kívánunk.

NDE4YzkxNT