» Iskolai klub

Az iskolai klub az iskolánk szerves része. Célja az alsó tagozatos tanulóink minőségi és tartalmas délutánjainak biztosítása. Általában 13 csoporttal működik . A tanulók létszáma változó, 280-290. Örömünkre szolgál, hogy évről-évre nagyobb az érdeklődés az iskolai klub iránt. Elsődleges feladata, a tanításra való felkészítés, a házi feladatok megírása, ezzel is könnyítve a szülők dolgát. A tanuláson kívül az érdektevékenységek különböző formái valósulnak meg, pl. kézművesfoglalkozások, mese és zenehallgatás, vetélkedők, ügyességi és sportjátékok. A változatos szabadidős tevékenységet szolgálja a rendezett iskolaudvar, a játszótér, a műfüvespályák, tornatermek. Kedvezőek a feltételek a tanulás és a pihenés, valamint a kötött és kötetlen tevékenységek helyes arányainak kialakításához.Zjk5YjN