» Kihelyezett tagozat

Kihelyezett tagozat

A Szabó Gyula Alapiskola kihelyezett tagozata 2013. szeptember 1-én kezdte meg működését. A Kelet lakótelepen lévő Barátság téri óvoda épületében szép, családias környezetben tanulhatnak diákjaink. Két osztályban általában 22-28 gyermek tanul. A délutáni iskolai klubot szinte az összes tanuló látogatja.  Felkészült, szakképzett, gyermekcentrikus pedagógusok végzik itt a munkájukat.

A tanítási órákon kellemes légkört alakítanak ki. Fontosnak tartják, hogy ebben a kis közösségben jól érezzék magukat kisdiákjaik. Jó kapcsolatot ápolnak az óvodákkal, szakmai beszélgetéseket, találkozókat folytatnak a sikeres beíratás érdekében. Nyílt napokon a szülők betekintést nyerhetnek a kihelyezett tagozat munkájába, megnézhetik az oktatómunkát, a szeretetteljes törődést.NTEwY2